אוסתאופת

  אוסתאופת מומחה מטפל באנשים אשר סובלים מכאבי גב, צוואר, מפרקים, שרירים ועוד. הוא משתמש בידיו ובעיקר באצבעותיו ללחיצות, מתיחות, עיסוי, לישות וכדומה. הטיפול בטוח, נעים ואינו מעיק. אין לו תופעות לוואי והמטופל יכול ללכת לענייניו לאחר הטיפול. שחר כלף עוסק בתחום שנים רבות וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

  אוסטאופת – בעל הסמכה

  אוסטאופת עוסק בטיפול לאחר שלמד את התחום בבתי ספר ידועים. הטיפול מטפל בליקויים מכאניים ובמצבים מורכבים שנוצרו אצל המטופל עקב טראומה, פגם מולד, מחלה, הפעלה לקויה של האברים ועוד. הוא נועד להחזיר לאדם את התנועתיות שנפגעה, את הזרימה והתפקוד התקין. במהלכו הוא מאפשר שחרור חסימות ברקמות, בשרירים ובמפרקים. הטיפול מתאים לטיפול בבעיות שלד, שריר ורקמות ומתאים גם לבעיות עיכול, נשימה, בעיות הורמנליות, בעיות מטבוליות, סינוסים ועוד. התורה הרפואית הנ”ל כמו אחרות מאותה משפחה טבעית אומרת כי לגוף יש יכולת ריפוי עצמית אותה צריך לעודד ולפעול. הלחיצות, המתיחות, העיסוי, תנועות הלישה ויתר הפעולות המתבצעות במהלך הטיפול גורמות לשחרור חומרים המצויים בתאי הרקמות, וכך לשחרור חסימות באזור המטופל. במקביל, הן מעוררת זרימת דם יעילה אליו. כל אלו ואלמנטים נוספים הנוצרים גורמים לרקמות ולשרירים להשתחרר ולהרפות. טיפול זה עשוי להחליף שימוש בתרופות כימיות מזיקות והמטופל מרוויח מכך. מומלץ לבצע סדרת טיפולים, כדי להגיע לתוצאות מקסימליות.

  תהליך מובנה

  הטיפול אורך כשעה לערך ומתבצע על ידי האוסטאופת המיומן. הוא מתבסס על ידי אבחנה רפואית קיימת ו/או אחרת אותה הוא יבצע במקום. היא כוללת התבוננות ומגע על גבי העור, הגידים, הרצועות, השרירים והמפרקים. לאחר שישאל לגבי הבעיות המפריעות. כל זאת לטובת התאמת הטיפול היכול לכלול מניפולציות, והארכות שרירים וגידים ועוד. המטופל ישכב בלבוש מלא על מיטה נוחה.

  שירות ממטפל מוסמך

  שחר כלף עוסק בתחום שנים רבות ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל הקשבה סבלנית לצרכי המטופל, אמפטיה, ייעוץ ספציפי, טיפול מעולה, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב מלימודי התחום, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירות מעולה למטופלים רבים ומרוצים לאורך שנים. הוא ישמח להשתמש ביכולותיו וכישוריו גם לטובתכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support