שיאצו בצפון

  טיפולי שיאצו מבוססים על הפעלת לחץ באמצעות האגודלים, הידיים, המרפקים ובחלק מהמקרים גם הרגליים. אין מדובר בטיפול מפנק אלא בטיפול שמתבצע לטובת ריפוי. אך, הלחצים הפיזיים המופעלים במהלך הטיפול יוצרים כמעט תמיד תחושה נעימה דומה לחיבוק.

  כיצד מתבצע הטיפול?

  טיפולי שיאצו מתבצעים כאשר מונח על הרצפה או על מיטת הטיפולים מזרן רחב. המטופל נמצא בלבוש מלא נוח (רצוי חולצת טריקו, טרנינג דק וגרביים). המטפל מפעיל במהלך הטיפול לחץ מתון על כמה אזורים בגוף מתוך מטרה להביא את המטופל למצב של איזון ורגיעה. הטיפול ברובו אינו כרוך בכל כאב, אך ישנם מקרים בהם הלחיצות מופעלות על מנת לקדם ריפוי של בעיות רפואיות. במקרים אלו הטיפול עשוי להיות כואב במעט.

  משך פגישת הטיפול הוא כ-45 דקות כאשר ההמלצה היא על טיפול שיאצו שבועי. במידה ואין לכם אפשרות להתחייב לטיפול שבועי ניתן לתאם טיפול חודשי. על מנת להגיע לתוצאות מלאות נדרשים לרוב כ-10 טיפולים.

  באלו מקרים שיאצו יעיל?

  מצבים של כאבי ראש, כאבי צוואר, עייפות כרונית, בעיות עיכול, חרדות, כאבים בגפיים במהלך הריון, בעיות בזרימת הדם, בעיות התפתחות אצל ילדים, מערכת חיסונית חלשה ועוד, מטופלים בהצלחה מזה שנים רבות בעזרת טיפולי השיאצו של שחר כלף. טיפולי שיאצו מותרים ואף מומלצים במהלך הריון. הטיפולים משמשים גם כטיפולי רפואה מונעת מתוך מטרה לחזק את המערכת החיסונית, לנקות רעלים מתוך הגוף ולהקל על חסימות אנרגיה. נציין כי הטיפול מתאים לכל גיל (גם לילדים).

  האם ישנן תופעות לוואי?

  לקראת הטיפול הראשון, כדאי שתכירו את תופעות הלוואי גם כאשר מדובר במקרים נדירים. על פי רוב, הטיפול אינו כרוך בכל תופעות לוואי, הוא נעים ומביא השפעות חיוניות על הגוף והנפש. במקרים נדירים, מביא הטיפול להחמרה בסימפטומים כחלק מתהליך ההחלמה.

  חשיבות בחירת המטפל:

  בחירה במטפל מקצועי ומנוסה חיונית להצלחת הטיפול. הניסיון של המטפל הוא יחד עם הכשרתו המקצועית הם שמאפשרים לו לאבחן נכון את הבעיה, לבנות את תכנית הטיפול ולתת לכם את המענה הנכון ביותר. עשו לכם הרגל לקבל טיפולי רפואה משלימה רק ממטפלים מוסמכים שמציגים תעודות ורקע של לימוד מבוסס בבית ספר בעל מוניטין בתחום בארץ או בחו”ל.

  לטיפולי שיאצו בצפון לחצו כאן!

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support