רפואה סינית

  דיקור בנקודות ספציפיות יגרה את הגוף לפעול באמצעות מערכת העצבים, כל נקודה תשפיע בהתאם,
  הסינים קוראים לאנרגיה שמניעה את הדברים בשם צ’י, “אנרגיית החיים”.

  על כן ניתן לומר שהשיטה הזו היא טבעית ומעודדת את הגוף לרפא את עצמו באמצעות משאביו. הדיקור יעיל מאד בזכות כוחות הקיימים בגוף.

  בטכניקה זו לרוב מתווספות טכניקות נוספות כגון מוקסה, כוסות רוח וצמחים סיניים, אשר תומכים בעוצמת הריפוי.

  הדיקור התפתח לפני אלפי שנים, מקורו בסין והתפשט גם לשאר מדינות שכנות במזרח כגון יפן, ויאטנם, קוריאה ועוד.

  הדיקור מתבצע על גבי נקודות בשטח הגוף כולו, הנקודות ממוקמות על קו ערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאנים, שיוצרים רשת אנרגטית המחברת בין כל האיברים בגוף. לכל נקודה ישנה השפעה אחרת, ולכל תפקוד בגוף ישנן נקודות המשפיעות על תפקוד זה.

  הדיקור מתבצע ע”י מחטים דקות במיוחד, לפעמים לא מרגישים אותן כלל, עם המחטים נשארים למשך כ-20 דקות בערך.

  דיקור סיני הוא שיטת ריפוי רבת עוצמה, כיום הוא אחד מהתחומים הנחקרים ביותר בעולם, זאת לאחר שמאות מיליוני אנשים ברחבי העולם דיווחו על הקלה משמעותית ועל ריפוי של מחלות כרוניות באמצעות הרפואה הסינית. העדויות הרבות הביאו חוקרים ואנשי מדע לחקור את ההשפעה של השיטה העתיקה על מערכות הגוף השונות.

  רפואה יפנית

  מקורה של הרפואה היפנית הוא מהרפואה הסינית, לראשונה הגיעה השפעה ממקורות אלו בעקבות הגירה מקוריאה במאה החמישית לספירה.

  עם הזמן היפנים יחסו חשיבות לדיקור ובמאה השביעית שלחו נזירים לסין על מנת ללמוד את הרפואה הסינית. כך יצא שאותם הנזירים היו אלו שעסקו ברפואה זו והעבירו מאחד לשני את הידע, באמצע המאה התשיעית נותק הקשר עם סין מה שגרם להתפתחות התחום כרפואה יפנית עצמאית כשהגיעה גם הרפואה המערבית, הדיקור היפני נותר עוד כחלק משמעותי מהרפואה ביפן, כך בתוך טווח הזמן נחקרו שתיהן ונרקמה גישה ושפה המשלבת את הידע המערבי יחד עם הידע של תורת הרפואה המרידיאנית.

  הרפואה היפנית כללה לאורך ההיסטוריה מטפלים עיוורים רבים, אלו שפיתחו דיאגנוזה המשלבת את הרפואה המערבית והיפנית, שמתבססת על ידי מישוש רפלקסים (אזורים רגישים) בבטן ובצוואר, דופק ותשאול הדיקור היפני המוכר כיום במערב מגיע כשיטה המופצת על ידי קיקו מצומוטו אשר ריכזה פרוטוקולים מתוך הידע שלמדה כשליוותה “מאסטרים” ידועים ביפן – מטפלים מנוסים מאד כמו בדיקור הסיני השיטה עובדת באמצעות דיקור נקודות לאורך ערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאנים

  ייחודיות הטיפול מתבטאת בדיקור שטחי מאד שכמעט ואינו מורגש, על גבי נקודות המפחיתות רגישות בתבניות הרפלקסים שנמצאו, הן המתארות חוסר איזון במערכות השונות כגון מערכת הלב, לחץ דם גבוה\נמוך, מערכת הורמונלית (סכרת, תת\יתר פעילות של בלוטת התריס, גניקולוגיה וכו’) מערכת החיסון, אלרגיות, נשימה, מערכת העיכול, מערכת שריר שלד, בעיות אורתופדיות ועוד..

  מהלך זה יעיל ומערב את חווית המטופל שמבחין בשינוי הממשי שקורה בזמן הטיפול, מה שיוצר אמון במטפל ובתהליך הטיפולי.

  ישנן שיטות נוספות המתבססות גם הן בדיאגנוזה על ידי מישוש ודיקור נקודות שמפחיתות כאב באופן מידי, בנקודות האבחנה או באזור המוגדר כתלונת הכאב

  ביניהן שיטות איזון מרידיאני שהגיעו למערב בזכות מאסטרים סינים כגון מאסטר טונג, טאן ועוד \ דיקור קרקפת שפיתח מטפל יפני בשם ימומוטו, שמוכרים בקרב המטפלים בדיקור ככלים יעילים לבעיות נוירולוגיות, אורתופדיה וכאב, איזון תפקוד איברים פנימיים ועוד.

   

  לא כואב לטפל בכאב

  רבים נמנעים להתנסות בדיקור, או מגיעים עם חשש מהטיפול מפאת חווית הכאב, אינספור יעידו כי הטיפול אינו כואב והמחטים הדקיקות כמעט ואינן מורגשות.

  גדולי הספקנים אשר נתנו צ’אנס לטיפול אשר חולל הקלה ושיפור במצבם יוכלו להמליץ על דיקור סיני .

  שמי הוא שחר כלף ואני מטפל כ16 שנים במגוון שיטות מעולם הרפואה הסינית והאוסטאופתיה. אני זוכה להנות ולחזות בכוחות הריפוי של הרפואה הסינית והאוסטאופתיה בגוף ובנפש.

  אני מזמין אתכם לחוות זאת גם בעצמכם,

  צרו עמי קשר ונבין יחד לעומק את מצבכם ואת הדרך הטובה לטפל בכם.

  טיפול בדיקור סיני

  טיפול בדיקור סיני הינו טיפול אלטרנטיבי מתחום הרפואה המשלימה. הוא מוכר גם על ידי הרפואה מסורתית המאמצת אותו כטיפול משלים בנסיבות שונות. הוא נעשה בעזרת החדרת מחטים מיוחדות ודקיקות לרקמת הגוף, הוא בטוח ואינו מייצר תופעות לוואי. שחר כלף הינו מטפל מוסמך ומנוסה העוסק בתחום שנים רבות וניתן לקבל אצלו מידע חיוני.

  טיפול בדיקור סיני – לבעיות שונות

  טיפול בדיקור סיני מיועד לטיפול בבעיות שונות. בין היתר, למקרים של כאבי שרירים, כאבים כרוניים, הפרעות במערכת העיכול, הנשימה, הריון ופוריות, לחץ דם שאינו מאוזן, בעיות מטבוליות, חוסר איזון הורמונלי, בעיות גניקולוגיות ועוד. הוא מצליח לספק מענה לסובלים, וכן, נועד לסייע לתחזוקת גוף טובה ולשמירה על בריאות תקינה לאורך זמן. מתאים לאנשים משני המינים בכל הגילאים כולל ילדים ופעוטות. טיפול זה הינו טבעי ובמקרים מסויימים יכול להחליף שימוש בתרופות כימיות, כמו משככי כאבים ועוד, שעלולים להזיק לגוף. תורת הרפואה הנ”ל מגיעה מהמזרח הרחוק. היא מתארת כי בגוף האדם ישנם ערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאנים, ודיקור על גבי נקודות בערוץ הנבחר, הקרובות אליו או במקומות אחרים יכול להשפיע על אזורים ואיברים מסוימים בגוף, לטפל בנגעים שונים קיימים וכדומה. קיימת מפה מפורטת של נקודות דיקור וכל נקודה משפיעה על איבר מסוים או על בעיה ספציפית אחרת.

  יצירת אנרגיות פנימיות

  הרעיון שמאחרי הטיפול הוא שהגוף עצמו יכול לטפל בבעיות הנוצרות בו. יש בו חומרים המסוגלים לטפל בבעיות שונות ופעולת הדיקור היא זאת המעוררת אותם לפעולה. הם נכנסים למחזור הדם ולמערכות השונות, כל אלו גורמים לתהליך הריפוי. בנוסף, מופרשים אנדורפינים התורמים לרוגע הנפשי של המטופל, ובכך מושגת מטרה נוספת. הטיפול נעשה לאחר תשאול ואבחון מקדים שנועד לאתר את הבעיות ולבנות תכנית מותאמת. רצוי להגיע לסדרת טיפולים מקיפה.

  שירות ממטפל מוכשר

  שחר כלף עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל הקשבה וייעוץ לכל מתלבט, טיפול איכותי, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודי התחום, מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים ומרוצים, הוא כמובן ישמח לשרת גם אתכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support