דיקור סיני המלצות

   

   

  ג: את הטיפול אצלך התחלתי לאחר שהמטפל שהייתי בטיפולו נעדר לתקופה מסוימת.

  כבר מהטיפול הראשון, ידעתי שאני נשארת אתך, הגישה שלך שונה ממה שהכרתי עד עכשיו, אתה נותן יחס אישי מתעניין ואכפתי שואל ומתעניין בכל הקורה איתי לפני ואחרי הטיפול.

  אתה מטפל מעולה והעלית אותי על דרך המלך.

  הידע שלך, המסירות, הרצון הטוב לעזור גרמו לי בכל פעם לצפות לפגישה הבאה.

  שמחה אני שיש לי הזכות לפגוש בן אדם כמוך וממליצה בחום לכל מי שמעוניין לקבל חוויה חיובית בחייו.

  ש: הופניתי אל שחר מאורתופד בעקבות תקופה ארוכה של כאב בברך, ניסיתי פיזיותרפיה, זריקות, כדורים ללא הטבה, לא הייתי בטוח לגבי העניין אבל החלטתי לנסות, כבר במפגש הראשון השתכנעתי שיש תקווה, כמה לחיצות ומחטים והכאב פחת משמעותית, ישנתי יותר טוב! מטיפול לטיפול הכאב ירד וירד ופחות חששתי לצאת לפעילות. היום אני מציע לכל מי שסובל מכאבים כמו שהיו לי, לעשות לעצמו טובה ולחסוך תהליכים כימיים, אני מבין שזה עניין שדורש התערבות של חיזוק מערכות חלשות ושינוי באורח החיים, ומצאתי לנכון להמשיך בטיפול תחזוקה.

  ג: שחר מטפל מדהים בעיניי, ההבחנה שהוא נתן לי בפעם הראשונה שנפגשנו העידה לא רק על מקצועיות חדה במיוחד, אלא גם על היותו אדם מלא בהקשבה, אינטליגנציה, חמלה, רגישות ואהבת אדם, מה שהופך אותו למטפל נדיר. הרגשתי בטיפול מענה לכל צרכיי הרגשיים, הפיזיים והרוחניים, הקלה על סימפטומים, כאבים ושחרור גדול.

  ש: הגעתי לשחר דרך אינטואיציה פנימית ולשמחתי זה הצליח. שחר מטפל מסור עם רגש ואינטליגנציה גבוהה. דרך הטיפול המקצועי שלו הרגשתי שינוי משמעותי לטובה ולכן בחרתי במספר מפגשים. ממליצה בחום לבוא לקליניקה שלו.

  ס: אני באתי לטיפול מתוך קושי נפשי שהפריע לי לתפקד ולהתמודד עם התפקידים ועם המערכות יחסים שבחיי. מאז שעברתי לצפון כל שיטה ומטפל שניסיתי לא הצליחו לעזור. אני יכולה להגיד שהטיפול עם שחר משחרר יותר כח ואנרגיה להתמודד עם אתגרי חיי, ומאפשר לאט לאט שינוי שיש לו עומק ומשקל. ממליצה על הטיפול הזה לכל אחד, כתחזוק וכתמיכה קבועה.

  א: שחר עזר לי פעמים רבות
  בכאבים כתוצאה מעבודה וגם באלרגיה….
  אני ממליץ בחום גם על שחר כאדם נעים אדיב ועדין
  וגם על הטיפול שללא ספק עובד, מנסיון אישי.

  ש: שחר מטפל עדין ומיוחד 
  מזהה אצל כל אחד ואחת את הבעיה והקושי ויודע לגשת לגעת ולדעת אותם.
  הוא טיפל ומטפל כמעט בכל בני הבית ( ילדים ומבוגרים) ואת השיפור רואים כמעט באופן מיידי.
  אצלנו קוראים לו הקוסם.

  ב: שחר מאפשר מרחב טיפולי מרפא, משמח ומעורר. 
  הטיפול שלו תומך ומאזן אותי מבחינה פיזית, רגשית, אנגרטית ורוחנית. 
  תמיד עם חיוך, אהבה והמון כוונה טובה! משתף במה שעולה מהטיפול ובכך מעניק מתנת למידה והעמקה אודות הגוף בכל הרמות. אם אתם מחפשים רופא אמת, הגעתם למקום הנכון.

  ק: לפני שהגעתי לשחר , לא התנסיתי בדיקור, אך בעקבות דלקת במפרק הירך שסבלתי ממנה בשנה האחרונה, 
  שהלכה וחזרה, החלטתי לנסות גם דיקור. אז עכשיו יכולה לומר בשמחה שהדלקת עברה ואני מרגישה הרבה יותר עכשיו ממליצה בחום על שחר , מטפל מופלא ומסור, 
  בעל ידע מקצועי ואינטואיציה מפותחת. שמחה כל כך שבחרתי בך להוביל אל הריפוי העצמי שלי. תודה שוב וחיבוק גדול.

  ד: הגעתי לשחר עם דורבנים בשתי כפות הרגליים, לאחר שניסיתי אין ספור דרכים לטפל ולהקל את הכאב, שהגיע לרמות קיצוניות, הכאבים ליוו אותי במשך היום , ובלילה כפות הרגליים בערו מכאב וכל צעד לווה בכאב בלתי נסבל .
  קיבלתי זריקות סטרואידים וולוטרן,הלכתי לפיזיוטרפיה ולא ניכר שיפור….
  הגעתי לשחר נואשת וכואבת….
  כבר במפגש הראשון,נוצר חיבור רוחני בינינו, מעבר ליכולות הריפוי והטיפול שלו,זכיתי באדם מלא רגישות, סבלנות ,הבנה והכלה.
  לאחר מספר טיפולים,שבהם הייתי נפעמת כל פעם מחדש, על הזיהוי המדויק מהיכן ולהיכן מקרין הכאב,נעלמו הדורבנים!
  עד היום חודשיים אחרי אני עדיין לא מאמינה!
  לכן חשוב לי לשתף ולהביא את הבשורה ,שחר קוסם!
  ויש תקווה לכל בעלי הדורבנים.
  אני אסירת תודה לשחר,שעדיין שואל לשלומי מדי שבוע למרות שכבר חודשיים לא הגעתי לטיפול. 
  מברכת את שחר כל בוקר שהצליח להעמיד אותי על הרגליים תרתי משמע!

   

  דיקור סיני המלצות  – רפואה משלימה

  בימינו, ישנן לטיפול בעזרת דיקור סיני המלצות ותמיכה מעולם הרפואה המערבי והרפואה המשלימה משולבת ביותר ויותר מוסדות רפואיים קונבנציונאליים וכיום קורסים רבים מציעים לימודים משולבים של רפואה סינית ומערבית. אולם, לא כך תמיד היה הדבר והמודעות וההכרה של החברה המערבית הרציניות החלו רק בשנות השמונים של המאה הקודמת בהן הרפואה הלא קונבנציונאלית הפכה לתופעה רחבה וזאת סללה את דרכם של מטפלים רבים ואף קמו להם איגודים כגון: “האיגוד הישראלי לרופאים הומיאופתיים”, “המועצה לתזונה ולאורח חיים בריא” ו – “האגודה לכירופרקטיקה” במסגרתם התקיימו הרצאות, כנסים וימי עיון רבים בנושאי רפואת המזרח, ההומיאופתיה, אורח חיים ותזונה ועוד. על אף שהאיגודים כללו מספרים קטנים של מטפלים ורופאים השיח הציבורי בנושאים הללו התעורר לחיים וגובה על ידי התקשורת שעודדה אותם ויתרה מכך, התנגדה לשליטה המוחלטת של הרפואה המערבית הקונבנציונלית אשר שלטה ללא עוררין באותם ימים בארץ.

   

  דיקור סיני המלצות של החברה המערבית בימינו

  למעלה מ 30% מהישראלים מטופלים ברפואה סינית, זאת עובדה שלא ניתן להתווכח איתה. בימינו הרפואה הסינית היא הרפואה היחידה השייכת לרפואה המשלימה אשר נחשבת לרפואה לכל דבר ולא שיטת טיפול. כאשר מדובר על דיקור סיני המלצות מעולות בקרב בכירי הרופאים והחוקרים מעולם הרפואה הקונבנציונלית ולראייה אנו רואים שהוא אחד הטיפולים המומלצים ביותר כחלק מהשירות אותו מעניקות קופות החולים בישראל. הדיקור לרוב יהיה טיפול משלים ולא יבוא על חשבון הטיפול הקונבנציונלי אלא לעזר כנגדו והוא מעניק פתרונות לבעיות ומחלות מכלל התחומים הרפואיים, הן של הגוף והן של הנפש.

  דיקור סיני המלצות על שחר כלף

  כיום, דיקור סיני הוא מעבר לטיפול. למעשה, הרפואה המשלימה משולבת יותר ויותר במוסדות רפואיים ובקורסים ברמה הגבוה ביותר, המציעים לימודים רפואיים מתקדמים. על אף שהאיגודים כללו מספרים קטנים של מטפלים ורופאים השיח הציבורי בנושאים הללו התעוררו. מעוניינים לעבור דיקור סיני המלצות חשובות לכם? מוזמנים לפנות אל מרפאת “מרפא” של שחר כלף. את הרצון לטפל ולרפא אנשים החל אצל שחר כלף כבר בשירותו הצבאי. מאז ועד היום, הוא חוקר לעומק תחום זה, ברבדים עמוקים ביותר – ומקדיש את חייו לריפוי אנשים וליצירה.

   

  דיקור סיני המלצות של החברה המערבית בימנו

  למעלה מ-30% מהישראלים מטופלים ע”י הרפואה הסינית, ככה שלא ניתן לחלוק על העובדה שהרפואה הסינית הצליחה. למעשה, היא מעבר לעוד שיטת טיפול, היא נחשבת לרפואה לכל דבר!  כאשר מדובר בדיקור סיני, ישנן המלצות מעולות בקרב בכירי הרופאים מעולם הרפואה הקונבנציונלית. ישנה הוכחה ברורה לכך שהם מהטיפולים המומלצים ביותר כחלק מהשירות אותו מעניקות קופות החולים בישראל. הדיקור יהיה טיפול משלים לטיפול הבסיסי ולא יבוא על חשבונו, אלא לעזר כנגדו – והוא מעניק פתרונות לבעיות ומחלות מכלל התחומים הרפואיים, הן של הגוף והן של הנפש. אין ספק שהוא בלתי נפרד מהטיפול ובעדיו לא תוכלו ליראות תוצאות מושלמות.

   

  דיקור סיני המלצות על טיפול איכותי ויעיל

  כיום לאחר הרבה שנות ניסיון שיש בתחום הרפואה הסיני, אין ספק שהטיפול באמצעות דיקור סיני הוכיח את עצמו כטיפול איכותי, ואחד מהמובילים בשנים האחרונות. גם גדולי הספקנים, אשר נתנו צ’אנס לטיפול משלים, שינו את צורת חשיבתם והיום ונותנים דיקור סיני המלצות מעולות. במרפאת “מרפא” של שחר כלף, לאחר עשור של ניסיון ומגוון רחב של שיטות מעולם הרפואה, תוכלו למצא את כל מה שחיפשתם בשביל הבריאות שלכם!  צרו קשר עוד היום ותוכלו כבר בקרוב לצאת לדרך חדשה ובריאה יותר עבורכם.

   

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support