אוסטאופת מומלץ

  אוסטאופת מומלץ מטפל באנשים הסובלים מכאבי גב, מפרקים ושלד ומבעיות אחרות. הוא מוסמך ומיומן ומשתמש בידיו ואצבעותיו בלבד. הטיפול נחשב לטבעי, משלים ויתרונו בכך שהוא מביא לתוצאות חיוביות ללא שימוש בתרופות כימיות. הוא בטוח לחלוטין ואינו כרוך בתופעות לוואי. שחר כלף עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב וחיוני.

  אוסטאופת מומלץ – בעל קליניקה מאובזרת

  אוסטאופת מומלץ מקבל מטופלים בקליניקה מאובזרת הכוללת את כל הציוד הנדרש לטיפול יעיל המביא לתוצאות חיוביות. הטיפול מיועד לאנשים הסובלים מבעיות מכאניות שונות. כאלו שנוצרו עקב טראומה, פעילות ספורטיבית לא נכונה, עקב פגם מולד, מחלה ועוד. מטרתו הינה להשיב למטופל את התנועתיות שנפגעה, הזרימה השוטפת והתפקוד התקין. הטיפול נועד לבעיות בשלד, בשריר וברקמות, בבעיות עיכול, סינוסים ועוד. במהלך הטיפול נעשה שימוש בידיים ובאצבעות לטובת עיסוי, תנועות לישה, לחיצות, ומתיחות. כל אלו ואחרות מצליחות לשחרר חסימות בשרירים, ברקמות ובמפרקים. בנוסף, להזרמת דם מוגברת אליהם לטובת הזנת תאי הרקמות, לשחרור והרגעה ועוד. נוצר כאן תהליך ריפוי טבעי באמצעות הגוף עצמו. מומלץ על סדרת טיפולים בהפרשי זמנים מותאמים כדי ליעל למקסימום את התוצאות החיוביות.

  טיפול לאחר אבחון מקדים

  המטופל יעבור אבחון מקדים הכולל גם תשאול. במידה ובידיו מסמכים רפואיים כדאי שיביאם. הוא יישאל לגבי הבעיות המפריעות. האבחון גם מסתמך על התבוננות ומגע בעור, הגידים, הרצועות, השרירים והמפרקים. כל אלו נועדו לבחירת הטיפול המתאים שיכלול מניפולציות, הארכות שרירים וגידים ופעולות אחרות שנדרשות. הוא אינו מעיק, נעים ואורך כשעה לערך. עם סיומו יכול המטופל לחזור לענייניו השוטפים.

  שירות ממטפל מיומן

  שחר כלף עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל הקשבה סבלנית, ייעוץ לכל סיטואציה, טיפול מקצועי ויעיל, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודי התחום, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן וכדומה. הוא ישמח להעמיד יכולותיו המוכחות ואת כישוריו לטובתכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support