אוסטאופתיה בצפון

  אוסטאופתיה בצפון הינה שיטת טיפול משלימה וטבעית שנועדה לאנשים הסובלים מכאבי גב, מפרקים שלד ומבעיות אחרות. היתרון הוא בכך שהטיפול נעשה רק בעזרת ידיים ואצבעות וללא תרופות כימיות. במהלכו גורמים לשחרור חסימות, להגברת זרימת הדם לאיברים הפגועים וכדומה. הוא נעשה בקליניקה מסודרת על ידי מטפל מוסמך ומיומן. שחר כלף עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

  אוסטאופתיה בצפון – טיפול בטוח ללא תופעות לוואי

  אוסטאופתיה בצפון הינו טיפול נוח, נעים ובטוח. הטיפול נועד לבעיות שלד שריר ורקמות, לבעיות עיכול, סינוסים ועוד. הוא נועד לפתור בעיות שונות מכאניות שנוצרו עקב טראומה, פעילות לא נכונה של איברים מסוימים, פגם מולד, מחלה ועוד. הרצון הינו להשיב לאדם את התנועתיות שנפגעה, הזרימה השוטפת והתפקוד התקין. המטפל נעזר בידיו ובאצבעותיו ועושה סדרת פעולות נדרשות. כך עיסוי, תנועות לישה, לחיצות, ומתיחות. על ידי כך הוא מצליח לשחרר חסימות ברקמות, בשרירים ובמפרקים, להביא להגברת זרם הדם אליהם, להביא לשחרור חומרים מעוררים בתאי הרקמות ועוד. כך נוצר תהליך ריפוי טבעי באמצעות הגוף עצמו. כדאי להזמין סדרת טיפולים כדי למקסם את התוצאות החיוביות ולמזער אפשרות לשימור והתפתחות הבעיות.

  אבחון, תשאול וטיפול

  הטיפול נעשה בקליניקה על מיטה מותאמת. המטופל אמור להגיע בבגדים נוחים. לפני כל טיפול ייערך אבחון קצר. הוא מסתמך על מסמכים רפואיים – אם קיימים, תשאול קצר לגבי הבעיות המציקות, ובנוסף, על התבוננות של המטפל ומגע בעור, בגידים, הרצועות, השרירים והמפרקים. כל אלו ועוד נועדו להתאמת הטיפול היעיל ביותר. הוא יכול לכלול מניפולציות, הארכות שרירים וגידים וכדומה. עם סיומו יכול המטופל ללכת במיידית לענייניו.

  שירות ממטפל מיומן

  שחר כלף עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל הקשבה ואמפטיה, ייעוץ לכל מתלבט, טיפול מקצועי ויעיל, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודי התחום, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן. הוא ישמח להעמיד כישוריו לטובתכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support