רפואה סינית בצפון

לו היינו ניגשים ברחוב ל-10 אנשים שונים ושואלים אותם מה היא רפואה סינית סביר שהיינו מקבלים לפחות 10 תשובות שונות…. 

אז ננסה להסביר מעט ולייצר הבנה בסיסית בעניין זה. רפואה סינית כשמה כן היא רפואה אשר פותחה בסין והשימוש בה נהוג למעשה כבר מעל 2000 שנים! היא מהווה שם כולל של שיטות שונות ומגוונות לריפוי הגוף והנפש.

השיטות הנמנות ברפואה הסינית:

דיקור סיני, טיפול ע"י תזונה מיוחדת, טיפול משולב בצמחי מרפא, גואה-שה (טיפול מיוחד במגע) ועוד. קיימות שיטות טיפול נוספות כמו למשל השיאצו שפותח בכלל ביפן שגם הוא מבוסס על חוכמת הרפואה הסינית. 

הרפואה הסינית מתבססת על אמונה בהוליזם (מהמילה "שלם" באנגלית) והיא מאמינה כי הגוף הוא שלם שיש להתבונן בכל חלקיו ולשקלל בתהליך האבחון והן בתהליך הריפוי את כל הממצאים הללו. ולכן בזמן האבחון, המטפל ברפואה סינית, מקפיד להתבונן בצבע עורו של המטופל, להביט בגוון הלשון, לחוש את הדופק, להריח את ריח גופו וזאת בנוסף לפעולות נוספות בדרכו לסייע למטופל בתהליך הריפוי.

יש מענה נפלא למגוון רב של מחלות, תחלואות ותופעות החל מכאבי בטן והפרעות עיכול, אסטמה, כאבי שרירים ופרקים, כאבי ראש ואף מגרנות קשות וכמו כן בעיות רגשיות, נפשיות ועוד ועוד… שם נוסף שרבים מכנים את הרפואה הסינית הוא רפואה אלטרנטיבית. רפואה המתנהלת לצד הרפואה המדעית הקונבנציונאלית.

על פי רוב, נהוג ורצוי לשלב בין 2 דרכי הטיפול כלומר לגשת לרופא ובמקביל לשלב שיטת ריפוי אלטרנטיבית, אך מניסיוני אספר כי לעיתים דווקא ברפואה הסינית מוצאים מטופלים רבים פתרונות למחלות שלא מצאו ברפואה הקונבציונאלית.

לקוחות רבים מעידים כי היו כבר "אצל כל הרופאים האפשריים" ורק כאן ע"י טיפול באחת משיטות הרפואה הסינית, הם מצאו מזור למחלה שסבלו ממנה שנים.. 

כמטפל בצפון הארץ מזה שנים ועל אף כי באזור הצפון קיימים בתי חולים ורופאים מהטובים שניתן למצוא, אני מוצא עדיין לא פעם את האפשרות שלי לסייע למטופלים להחלים ממחלה דווקא ע"י רפואה זו בין אם בטיפול ע"י דיקור סיני או בשיטות אחרות והריי שזו עבורי זכות גדולה.

לטיפולים ברפואה סינית בצפון לחצו כאן!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support