1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים

חיפוש :
בן 40 הגיע לקליניקה עם כאב בן 4 חודשים מאופיין בכיווצים עזים בבטן רבע עליון שמאלי, רעידות בידיים, הזעה וחוסר שקט ניכר. בדופק הרגיש שהוא חסר מאד וחלש, הוא ענה כי יש לחץ רב וימי עבודה ארוכים הכאב היה מפושט ומטריד.

שחר כלף כמטפל שעבר הכשרה לטיפול בילדים מכיר היטב את שיטות הטיפול ויודע כיצד להתאים אותן לילדים. עם יחס אישי, אכפתיות, מסירות וגישה טובה לילדים, המטופלים הצעירים משתפים פעולה עם הטיפול ונהנים גם כן מאפשרות של טיפול טבעי אלטרנטיבי. התוצאות הטובות אינן מאחרות להגיע יחד עם מעבר חיובי לאורח חיים בריא ורגוע יותר.

מטפלי רפואה יפנית מתחילים כל סדרת טיפולים באבחון המתבצע תוך מישוש של אזורי רפלקס בגוף. האבחון מתבצע תוך הפעלת לחיצות קלות לטובת איתור של אזורי כאב, אזורים רפויים ואזורים חזקים/חלשים. המטפל שותף פעיל לתהליך האבחון ויחד עם המטפל נקבעת תכנית הטיפול הטובה ביותר.

טיפולי שיאצו מבוססים על הפעלת לחץ באמצעות האגודלים, הידיים, המרפקים ובחלק מהמקרים גם הרגליים. אין מדובר בטיפול מפנק אלא בטיפול שמתבצע לטובת ריפוי. אך הלחצים הפיזיים המופעלים במהלך הטיפול יוצרים כמעט תמיד תחושה נעימה דומה לחיבוק.

בשיטת הדיקור הסיני ניתן למצוא מרפא למגוון רב של בעיות רפואית כאבי שדרה וגב, כאבי בטן ועיכול, כאבי ראש, מגוון בעיות נשימה והקלה לבעיות ריגשיות ונפשיות.

לרפואה הסינית יש מענה נפלא למגוון רב של מחלות, תחלואות ותופעות החל מכאבי בטן והפרעות עיכול, אסטמה, כאבי שרירים ופרקים, כאבי ראש ואף מגרנות קשות וכמו כן בעיות ריגשיות, נפשיות ועוד ועוד... שם נוסף שרבים מכנים את הרפואה הסינית הוא רפואה אלטרנטיבית. רפואה המתנהלת לצד הרפואה המדעית הקונבנציונאלית.

בניית אתרים - טואול