דיקור סיני לילדים

על אף העובדה שדיקור סיני נתפס כטיפול למבוגרים בלבד דיקור סיני לילדים קיים בהחלט ומציע שלל פתרונות לבעיות שונות ומחלות. אין זה סוד שמרבית העוללים הקטנים פוחדים ממחטים אך בניגוד לזריקות קונבנציונליות המחטים המשמשים את המטפל בדיקור בילדים הן עדינות ביותר אפילו מאלו המשמשות בטיפול במבוגרים והן אינן מורגשות כלל. יחד עם זאת, למרות העדינות של המחטים, הן יעילות באותה המידה ואינן באות על חשבון איכות הטיפול ותוצאותיו. בנוסף, בניגוד לאנשים מבוגרים, בטיפול בילדים ישנם מספר מקומות קטן יותר בהם המטפל מבצע את הדיקור ובמרבית המקרים גם זמן הטיפול קצר יותר.

 

דיקור סיני לילדים – חשיבות האינטליגנציה הרגשית של המטפל

כאשר מדובר על דיקור סיני לילדים ישנה חשיבות רבה לאופן הגישה של המטפל. כאמור, הילדים מפחדים מהמחטים והמטפל המנוסה יידע להסיח את דעתם בדרכים שונות כמו סיפור, משחק או שיחה מרגיעה בכדי לשבור את "מחסום הדקירה הראשונה" שבדרך כלל לאחריו הילד מבין שאין בפעולה כאב כלל. הניסיון, הידע וגישת המטפל יכולה אף להפוך את הטיפול לחוויה כיפית וקלילה, דבר חשוב ביותר עבור הילד וכמו כן עבור ההורים. הטיפולים בדיקור הסיני מתייחסים לקשת רחבה של בעיות ומחלות כגון: חיזוק המערכת החיסונית של גופם, טיפול בשיעול כרוני, אסתמה, ברונכיטיס ושאר בעיות ומחלות בכלי הנשימה, טיפול בבעיות שונות של מערכת העיכול כמו גזים, שלשול, עצירות וכאבי בטן, בעיות עור כמו פסוריאזיס, גירוד טורדני, עור יבש, אסתמה של העור ועוד… בשל גילם, גופם של הילדים אשר נמצא בשלבי גדילה מגיב טוב יותר אפילו מטיפול במבוגרים והוא מניב תוצאות בזמן קצר יותר.

דיקור סיני לילדים

לבחור לקטנטנים את המטפל הנכון

שמי הוא שחר כלף ובאמתחתי ניסיון רב של דיקור סיני לילדים וכמו גם למבוגרים. את השכלתי רכשתי במהלך מסע ארוך בארץ ובמזרח אסיה ואני מביא עמי ארגז כלים אשר מציע שלל פתרונות לטיפול בהם. בכל טיפול וטיפול אותו אני מעניק לילד רך בשנים אני מאד עדין, קשוב לצרכיו ופחדיו ומוצא את האיזון על מנת להרגיע אותו ולהפוך את הטיפול לקליל וחווייתי יותר. פנו אלי בכל עת לעצה טובה והתייעצות וביחד עם הילד נצעד אל דרך חדשה עם איכות חיים מאוזנת וטובה יותר. 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support